שמלות ערב קצרות

Evening dresses

למה שמלות נשף קצרות הן שיק
לאירועים רשמיים כמו ליל נשף, שמלות ארוכות היו מסורתיות כבר שנים רבות, אבל עליית קו המכפלת היא טרנד עולה – ושמלות קצרות יכולות להיות קלאסיות כמו שמלות ארוכות יותר, ובהחלט סקסיות, במיוחד אם הרגליים שלך הן בין הנכסים היפים יותר שלך ! יש מגוון מסנוור של שמלות קצרות ושיקיות שמתאימות לכל בחורה ואם את רוצה להשיג מראה ייחודי, השמלה הקצרה יותר היא דרך מצוינת להכניס טוויסט חדש לכמה מראות קלאסיים. כמה סיבות טובות למה קצת יכול להגיע רחוק, וכמה דברים שכדאי לזכור כשקונים שמלה קצרה:

היתרונות בהליכה עם שמלה קצרה
מומחי סטייל אומרים שיש רשימה ארוכה של סיבות טובות לבחירת שמלה קצרה, חלקן כיפיות וחלקן פרקטיות!

אין מעידה או התחממות יתר. עם שמלה קצרה, הנוחות שולטת ולא תצטרכי לדאוג שהעקבים שלך ייתפסו בשמלה שלך – ותוכלי לפרוץ את הדברים שלך בקור רוח על רחבת הריקודים כל הלילה מבלי שהשמלה שלך תפריע, או לגרום לך להתחמם יתר על המידה.

פחות שמלה, פחות להחליף. שינויים בשמלות נשף יכולים להיות כאב ראש גדול – ואם אין לך מזל, זה יכול להיות כזה שיכול להימשך עד שעות ספורות לפני הלילה הגדול. עם שמלה קצרה יותר, כל השינויים שעשויים להיות נחוצים עשויים להיות הרבה יותר קטנים והרבה יותר קלים.

בולט מהקהל. אמנם יש הרבה שמלות רשמיות קצרות שאפשר לראות על מסלולים ושטיחים אדומים, אבל רוב הסיכויים שבליל הנשף, תהיו מוקפים בבנות לבושות שמלות ארוכות – והסיכוי שמישהו יופיע באותה שמלה נמוך בהרבה כשאת הולכת קצר!

זה לא צריך להיות רק לערב הנשף. בעוד שמלות נשף רבות בסופו של דבר ארוזות בקופסה בחלק האחורי של הארון לנצח אחרי הלילה הגדול, לשמלה קצרה יהיו עוד הרבה הזדמנויות להיראות שוב במסיבות עתידיות. ואם התקציב שלך הוא שיקול מרכזי, תגי המחיר לרוב הולכים וקטנים יחד עם מידת השמלה.

תני לנעליים שלך הזדמנות להבריק. הנעליים שלך הן חלק גדול – ויקר – מכל אנסמבל נשף, ועם שמלה קצרה יותר, תוכל להראות הרבה יותר את העקבים או המשאבות המושלמים האלה!

איזה סגנון שמלה קצרה יתאים לך?
אמנם יש פחות חומר לשחק איתו, אבל יש זנים רבים של שמלות נשף קצרות בחוץ כמו שיש של שמלות ארוכות יותר, וניתן למצוא אחת שתחמיא לכל דמות. שמלות ללא שרוולים הן אידיאליות לגזרה הדקה, בעוד שסגנונות קולר יכולים להיות מדהימים כמעט על כל אחד – ויציגו את האביזרים שלך בתצוגה מלאה! שמלות עם כתף אחת הן מהמחמיאות ביותר בסביבה, וסגנון השמלה של הנסיכה או "קו A" הוא דרך מצוינת להציג תכונות כמו פנינים ופאייטים. יש גם שפע של סגנונות מכוסים תחרה שמתאימים לשמלות קצרות – ולכל מיני דמויות – בצורה מושלמת, ושמלת הקוקטייל הקצרה הקלאסית יכולה להיות אידיאלית לערב הנשף ולעוד המון אירועים אחרים.

להישאר קצר ולהישאר קלאסי
קצר אולי אופנתי אבל יכול להיות גם מסורתי – שמלות קצרות הפכו את הראש כבר בשנות ה-20! מומחי סגנון אומרים שעם שמלה קצרה יותר, אתה עדיין יכול להשיג מראה קלאסי לחלוטין אם אתה שומר על דברים פשוטים – אל תגזים עם התסרוקת או האיפור שלך שמור את הנעליים, התכשיטים ושאר האביזרים פשוטים, וודא שהכל מתאים לשמלה!